بازماندگان پارک لند به دلیل نادیده گرفتن خشونت اسلحه به بتسی دیووس ضربه زدند: “او دانش آموزان را نشان نمی دهد”


صبح روز یکشنبه که در MSNBC ظاهر شد ، دو تن از بازماندگان حادثه تیراندازی وحشتناک در دبیرستان مارجوری استونمن داگلاس سخنان تندی در مورد بتسی دیووس ، وزیر آموزش و پرورش داشتند و فاش کردند که او به طور پنهانی در اطراف دانشگاه آنها “کمین” می کند و در هنگام مشاوره های خصوصی دخالت می کند. بر روی عکس بسیار تبلیغ شده خود – بازدید از مدرسه.

صحبت کردن با شادی AM میزبان جوی رید ، دانش آموزان ژاکلین کورین و رایان دیچ هنگام پرسیدن شهادت DeVos در کمیته سنا ، جایی که وزیر آموزش و پرورش اعتراف کرد وی خشونت با اسلحه را به عنوان بخشی از مطالعه ایمنی مدرسه خود در نظر نگرفته است ، چشمان خود را چرخاندند.

رید شروع کرد: “من باید به شما اجازه دهم به بتسی دیووس ، وزیر آموزش و پرورش پاسخ دهید.” “من می خواستم فرصتی برای پاسخگویی به شما بدهم. وی در جلسه دادرسی بود و سناتور پاتریک لی از ورمونت از وی س whetherال کرد که آیا مطالعه وی در مورد خشونت اسلحه در مدارس شامل اسلحه است یا خیر.

وی گفت: “در نهایت ، بتسی دیووس باید درک کند که بیش از 20 مورد تیراندازی در مدارس تنها در سال 2018 رخ داده است و اگر وزیر آموزش و پرورش ما نتواند نقشی را که سلاح در مدارس ما بازی می کند تشخیص دهد ، وی نماینده دانش آموزان آمریکایی نیست.” کورین

دیتچ رویکردی خشن تر و داستانی شخصی برای به اشتراک گذاشتن داشت.

وی یادآوری کرد: “من بعد از بازدید خانم فاجعه ما از احترام خود احترام خود را از دست دادم.” “او یک روز صبح آمد تا مخفیانه سالن ها را پنهان کند.” من بخشی از برنامه تولید تلویزیون مدرسه بودم و مجبور شدم از او در حین انجام این کار فیلمبرداری کنم. با کارمندان نجوا کرد. او هنگامی که دانش آموزان داغدیده در یک جلسه مشاوره خصوصی حضور داشتند با آنها می نشست و جلسه محرمیت را که آن دانشجویان پس از از دست دادن دوستانشان به آن احتیاج داشتند کاملاً مختل می کرد. “

حتما بخوانید:
توانایی بسیج در تولید محتوای دیجیتال باید مهار شود

وی ادامه داد: “من فقط نمی توانم احترام بگذارم كه او حتی نمی تواند به یكی از علل اصلی در مدارس ، كه در امریكا نباید كلاسیك باشد ، نگاه كند.” “این نباید در قرن بیست و یکم وقتی درمورد اینکه چند کودک در مدارس می میرند و چگونه می توانیم جلوی آن را بگیریم ، این یک چیز کلاسیک نیست. چه رسد به این که چیزی به اندازه اسلحه را نادیده بگیریم.”


منبع: red-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید