تاکید شهردار شیراز بر نصب روزامار در پروژه های عمرانیمحمدحسن اسدی در جلسه بررسی آخرین وضعیت پروژه های عمرانی شهرداری شیراز با تاکید بر 24 ساعت کار در فعالیت های پروژه ها برای انجام به موقع آنها گفت: باید برنامه های روزانه و پروژه های عمرانی داشته باشند.

وی با بیان اینکه یکی از اولویت های مهم شهرداران مناطق باید پروژه های عمرانی باشد، گفت: مردم برای ما بسیار مهم هستند، باید در کار مردم تسریع کنیم، همچنین بر اجرای پروژه های محرومیت زدایی تاکید کرد.

علی اکبر سلطانی، رئیس کمیسیون حمل و نقل، ترافیک و ساخت و ساز شورای اسلامی شهر شیراز نیز بر اجرای به موقع پروژه ها تاکید و تصریح کرد: روند تدارکات باید تسریع شود.

وی بر لزوم رعایت وضعیت شهروندان در تسریع در اجرای پروژه ها تاکید کرد و گفت: مردم در اولویت هستند و باید به کار مردم سرعت دهیم.

رئیس کمیسیون حمل و نقل، ترافیک و ساخت و ساز شورای شهر شیراز همچنین به پروژه زیرگذر گویم که محور مواصلاتی شمال و شمال غرب شیراز را حل می کند، توجه کرد و گفت: این پروژه باید به موقع تحویل داده شود. تاب آوری مردم منطقه و کار شبانه روزی را حساب کنید

این نشست با بررسی پروژه های خط 2 مترو، زیرگذر گویم، بزرگراه 55 متری جنوب شهر حافظ، بزرگراه سردار شهید سلیمانی، بزرگراه سردار شهید استوار، دوربرگردان نیایش و تقاطع نواب صفوی همراه بود.

حتما بخوانید:
خرید انواع کفش زنانه جدید و شیک - کالکشن 1400 - تخفیف تا 60%

دیدگاهتان را بنویسید