جزئیات ناپدید شدن دختر اصفهانی در شیرازمعاون دادستان مرکز استان و سرپرست دادسرای امور جنایی و جرایم حوزه امنیتی شیراز پس از انتشار خبر و فیلمی مبنی بر ناپدید شدن دختر 22 ساله شیراز گفت: با دریافت گزارش عدم مراجعه فرد نامبرده به منزل و عدم تشکیل پرونده در پلیس آگاهی، دستورات ویژه برای تحقیقات بیشتر صادر شد.

افشین محمدی دره شوری گفت: پرونده قضایی زیر نظر بازپرس شعبه سیزدهم دادسرای ویژه رسیدگی به پرونده های جنایی و جرایم امنیتی شیراز رو به پایان است.

وی افزود: تاکنون سه نفر در این پرونده دستگیر شده اند که دو نفر از آنها به دلایل مثبت بی گناهی آزاد شده اند و یک نفر همچنان در بازداشت به سر می برد.

وی گفت: عملیات پلیسی و اطلاعاتی زیر نظر مراجع قضایی ادامه دارد و مأموران با صدور دستورات لازم برای گره گشایی از این پرونده اقدام کرده اند.

محمدی دره شوری گفت: پیام های منتشر شده از سوی خانواده این دختر 22 ساله می تواند کمک شایانی به نیروی انتظامی در رسیدگی به این پرونده کند. شکی نیست که تمام اختیارات پلیس و مراجع قضایی معطوف به یافتن فرد مفقود شده است، اما همکاری خانواده و مطلعان می تواند به نتایج تسریع کند، دامنه تحقیقات را گسترش دهید.

حدود 42 روز پیش دختری 22 ساله اصفهانی که به همراه خانواده اش عازم شیراز بود در معالی آباد شیراز مفقود شد و هنوز خبری از وی نیست.

حتما بخوانید:
مقاوم سازی ساختمان

دیدگاهتان را بنویسید