در حالی که ترامپ فیکسر همکاری با دادستان را در نظر گرفته است ، اتهامات علیه مایکل کوهن در جریان است


بر اساس گزارش های جدید چهارشنبه ، مایکل کوهن ، وکیل دیرینه شخصی رئیس جمهور دونالد ترامپ ، مایکل کوهن ، انتظار می رود تیم حقوقی فعلی خود را از دست بدهد و با دادستان های فدرال تحقیق کند.

کوهن ، که قبل از رئیس جمهور شدن برای ترامپ در پست های مختلف کار می کرد و “اصلاح کننده” ترامپ اعلام شد ، تحت تحقیقات جنایی است به دلیل معاملات مشکوک تجاری او

تحقیقات – و اتهامات احتمالی جنایی – کوهن را در محله جنوبی نیویورک تحت فشار شدید قرار داده است ، در حالی که مشاور ویژه رابرت مولر تحقیقات جداگانه خود را درباره مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری 2016 ادامه می دهد.

بر اساس ABC News ، وکلای فعلی کوهن ، تاد هریسون و استفان رایان انتظار نمی رود که وی را در تحقیقات جنایی آینده در نیویورک وکالت دهند. هریسون و رایان در نیویورک و واشنگتن ، مک درموت ، ویل و امری LLP کار می کنند. گزارش شده است که هنوز وکیل تسخیری مشخص نشده است.

وال استریت ژورنال ضمن عزیمت هریسون و رایان ، ضمن اشاره به اینكه كوهن در جستجوی وكیل مدافع جنایی جدید بود ، خصوصاً یكی كه از نزدیكی با دادستان منطقه منهتن در ارتباط بود.

منابع آگاه به این موضوع به ژورنال گفتند که کوهن هنوز در مورد همکاری با بازرسان فدرال تصمیم نگرفته است. اما ABC News گفت احتمال همکاری “فیکس کننده” ترامپ وجود دارد.

یک منبع نزدیک به کوهن نیز خبر ان ان بی سی خبر جدا شدن کوهن از رایان و هریسون و برنامه وی برای استخدام وکیل جدید را تأیید کرد. NBC خاطرنشان کرد که مشخص نیست جدایی کوهن از رایان و هریسون نشانگر تغییر در استراتژی حقوقی یا همکاری آینده با دادستان های فدرال است.

حتما بخوانید:
مشخصات و قیمت کولر گازی

این خبر یک روز پس از انتشار گزارش هایی در Vanity Fair و New York Daily News مبنی بر اینکه کوهن به دوستان خود گفت انتظار دارد هر روز دستگیر شود ، می رسد. کوهن با رد ادعاهای Vanity Fair ، در متنی نوشت: “منبع ادعایی شما اشتباه است! هیچ اتهامی وارد نشده است

یک منبع به نیویورک دیلی نیوز گفت که کوهن بیم آن را داشت که به زودی متهم و دستگیر شود.

وكلا بیش از 3.7 میلیون اسناد ضبط شده را كه ادعا می شود ادعای كلاهبرداری بانكی و بانكی و تخلفات مالی در كارزار انتخاباتی بود ، در حمله FBI به خانه و دفتر کوهن در منهتن در 9 آوریل حمل كردند.

منابع به ABC News گفتند ، کوهن که اکنون ظاهراً فاقد مشاور حقوقی است ، احتمالاً همکاری با دادستان های فدرال را در نیویورک آغاز خواهد کرد. این تحول ، که به گفته ABC News احتمالاً اجتناب ناپذیر خواهد بود ، نشانه جدیدی است که احتمال دارد کوهن علیه ترامپ روی آورد.

CNN گزارش داد که کوهن هنوز با دادستان ها برای گفتگو در مورد یک معامله احتمالی دیدار نکرده است.

پس از حمله اف بی آی به دارایی کوهن ، ترامپ در توئیتی نوشت: “امتیاز وکیل مشتری از بین رفته است!”

رئیس جمهور همچنین به خبرنگاران کاخ سفید گفت که اقدام فدرال علیه “تثبیت” وی ، که وی آن را با دستیابی به موفقیت بزرگ مقایسه کرد ، “وضعیت ننگینی” بود.

ترامپ در دیدار با کارمندان ارشد نظامی در کاخ سفید گفت: “این یک حمله به کشور ما است ، به معنای واقعی. این یک حمله به هرکسی است که ما در آن طرف هستیم.” “این واقعاً سطح جدیدی از بی عدالتی است.”

حتما بخوانید:
مولتی استایل چیست و چه کاربردی دارد؟


منبع: red-news.ir