معرفی انواع ریموت کنترل

در این صفحه به ریموت می پردازیم. ریموت یکی از تجهیزاتی است که می تواند برای کنترل بسیاری از دستگاه های الکترونیکی و مکانیکی مورد استفاده قرار گیرد.

به گزارش، به گفته کلیتک ، قیمت ریموت کنترل از راه دور در زندگی امروز جایگاه مهمی پیدا کرده است و از جمله برنامه های مهم آن می توان به پارکینگ از راه دور درب ، دزدگیر از راه دور و کرکره برقی از راه دور اشاره کرد.

در این متن قصد داریم انواع دستگاه های از راه دور را به روشی تخصصی بررسی کنیم. با یک نگاه ، می توان ریموت ها را به سه دسته تقسیم کرد: کدگذاری از راه دور (آموزش) ، ریموت بلوتوث (کپی کردن کد) و کد پرش از راه دور.

Remote Code Lern ​​چیست؟

ریموت کدلرن نوعی ریموت کنترل است که باید مستقیماً روی برد گیرنده تعریف شود تا در گیرنده تعریف شود. برای این کار ابتدا باید به برد گیرنده خود روی درب پارکینگ یا کرکره برقی بروید.

ریموت درب سپس با استفاده از کتابچه راهنمای آن و دکمه Lern ​​که روی گیرنده قرار دارد ، سعی کنید یک ریموت جدید را روی آن یاد بگیرید. روش کار بستگی به سازندگان گیرنده دارد.

کنترل از راه دور بلوتوث چیست؟

ریموت کنترل بلوتوث نوع دیگری از ریموت کنترل است که به کاربران گران قیمت کمک می کند تا برای تعیین ریموت کنترل جدید نیازی به گیرنده و راهنما نداشته باشند. با استفاده از ریموت بلوتوث ، می توانید کد ریموت قبلی خود را به راحتی در ریموت جدید کپی کرده و از آن استفاده کنید. ریموت پارکینگ بخرید.

برای کپی کردن کنترل از راه دور بلوتوث قبلی ، ابتدا باید بتوانید از راه دور بلوتوث خریداری شده را کپی کنید. برای ساخت یک ریموت بلوتوث خام ، تا پایان این متن با ما باشید …

ریموت بلوتوث خام

برای خاموش کردن کنترل از راه دور بلوتوث ، در حالی که LED چشمک می زند ، ابتدا دکمه های A و B را همزمان نگه دارید. خرید ریموت در پارکینگ.

سپس همزمان فشار دادن دکمه A و رها کردن دکمه B را ادامه دهید و سه بار پشت سر هم فشار دهید و سپس رها کنید. در این حالت ، LED دوباره چشمک می زند. این چشمک زدن نشان می دهد پردازش نشده بلوتوث از راه دور است. قیمت ریموت کنترل درب پارکینگ. بازکردن درب استفاده کنید.

آموزش رمزگذاری بلوتوث از راه دور

حال این سوال پیش می آید که وقتی ریموت بلوتوث را روشن کردید ، مثلاً اگر می خواهید این ریموت را روی گیرنده هشدار تعریف کنید و از آن به عنوان زنگ هشدار ریموت درب بازکن از راه دور استفاده کنید ، چگونه می توانید یک ریموت بلوتوث راه اندازی کنید؟ قیمت ریموت کنترل.

برای رمزگذاری یک ریموت بلوتوث ، علاوه بر ریموت بلوتوث جدیدی که دارید ، به یک شماره از راه دور که از قبل روی گیرنده تعریف شده است نیز نیاز دارید. ریموت خام پس از ایمن سازی ریموت قدیمی و جدید ، این دو ریموت را تا حد ممکن به یکدیگر نزدیک کنید. ریموت چیست؟

سپس دکمه A را بر روی کنترل از راه دور بلوتوث و دکمه A را بر روی کنترل از راه دور قدیمی فشار دهید. اگر این کار را به درستی انجام دهید ، نشانگر کنترل از راه دور بلوتوث چشمک می زند.

هزینه ریموت درب پارکینگ در این حالت برای قفل شدن چراغ LED باید این دکمه ها را پایین نگه دارید. ثابت کردن چراغ LED به این معنی است که دکمه A روی ریموت جدید شما تنظیم شده است. فرکانس ریموت در پارکینگ.

حالا به دکمه های B ، C و D بروید و همین روند را قیمت ریموت پارکینگ برای تعریف کد همه دکمه های ریموت قدیمی خود روی ریموت جدید ادامه دهید. پس از انجام این مراحل ، ریموت بلوتوث جدید شما ریموت قدیمی شما خواهد بود و می توانید از آن در تجهیزات خود استفاده کنید.

نکاتی که باید قبل از خرید ریموت بدانید

قبل از خرید ریموت ، باید ریموت جک پارکینگ فرکانس گیرنده ریموت کنترل پارکینگ خود را بدانید. زیرا ریموت ها به دو دسته 433 مگاهرتز و 315 مگاهرتز تقسیم می شوند.

ریموت درب برقی اگر فرکانس گیرنده شما 433 است ، شما باید ریموت ها را با همان فرکانس بخرید و اگر فرکانس تجهیزات شما 315 است ، باید یک ریموت 315 بخرید تا هنگام تعریف آن مشکلی نداشته باشید.

انواع ریموت برای تعیین فرکانس ریموت ، می توانید از فرکانس متر استفاده کنید یا با بازکردن قاب ریموت و دیدن عدد نوشته شده روی کریستال که یک قطعه ریموت در فولادی قابل مشاهده است ، از فرکانس ریموت مطلع شوید.

بنابراین ، اگر می خواهید یک ریموت جدید بخرید ، ابتدا با باز کردن قاب ریموت قبلی ، باید فرکانس ریموت خود را که فرکانس گیرنده شما نیز هست ، هزینه ریموت در پارکینگ برای خرید یک ریموت با همان فرکانس درک کنید.

امیدواریم با خواندن این متن اطلاعات جدیدی به دانش شما افزوده باشد. اگر در این زمینه به اطلاعات بیشتری نیاز دارید ، با جستجوی “کلیتک” به وب سایت شرکت بروید هزینه ساخت ریموت درب پارکینگ و محصولات و مقالات مرتبط را مشاهده کنید. با تشکر از شما برای پیوستن به ما.

ایندکسر