سینتیا نیکسون خود را “سوسیالیست دموکرات” معرفی می کند: “مرا بشمار”


این نامزد که به عنوان بازیگر فرماندار نیویورک ، سینتیا نیکسون تبدیل شده است ، روز سه شنبه اعلام کرد که به عنوان “سوسیالیست دموکرات” نامزد می شود.

– آره. “برخی از اظهارات ، دموکرات های شرکتی از این اصطلاح بسیار ترسیده اند ، اما اگر سوسیالیسم دموکراتیک به این معنی است که شما فکر می کنید مراقبت های بهداشتی ، مسکن ، تحصیلات و مواردی که برای پیشرفت نیاز داریم باید یک حق اساسی باشد ، نه یک امتیاز ، پس من را بشمارید.” نیکسون در بیانیه ای به پولیتیکو گفت.

در اوایل روز ، نیکسون به سایر سازمان ها و فعالان حمایت از انتخابات در پارک پارک اتحادیه در منهتن پیوست تا اعتراض فوری به دومین نامزد انتخابات ریاست جمهوری ، دونالد ترامپ ، که جایگزین قاضی بازنشسته آنتونی کندی می شود ، کند. نامزد ترامپ ، برت کاوانو ، قاضی دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده در دادگاه ناحیه کلمبیا با سوابق دادگاه است که طرفداران حقوق سقط جنین است.

با مخالفت در سال 2017 ، كاوانا استدلال كرد كه كمك به نوجوان در بازداشت سقط جنین “منافع قانونی دولت را به نفع زندگی جنین ، محافظت از منافع كوچك و تسهیل سقط جنین” به رسمیت نمی شناسد. کاواناو همچنین با بی طرفی شبکه مخالف است و سابقه طولانی دارد که علیه قوانین زیست محیطی صحبت می کند. طرفداران انتخاب طرفدار نگران آینده Roe v. وید ، دادگاه عالی 1973 در مورد قانونی کردن سقط جنین در ایالات متحده و پرونده قضایی مورد بحث و گفتگو در ایالات متحده و نیم قرن گذشته ، به منظور “ارسال پیام به مقامات منتخب ما مبنی بر اینکه ما برای جلوگیری از این کار هر آنچه که لازم است انجام خواهیم داد” ترتیب داده شد. نامزد شدن ، “گفت هیدی سیک ، مدیر عامل و بنیانگذار #VOTEPROCHOICE.

وی ادامه داد: “معرفی برت کاوانو به دیوان عالی کشور یک تهدید جدی و جدی برای آزادی های ما است.” “اشتباه نکنید. او یک قاضی محافظه کار در برابر انتخاباتی است که” رو “را مقابل وید لغو خواهد کرد.”

حتما بخوانید:
خطای جرقه زنی و عدم احتراق در سیلندر خودروی 206 و موتور TU5

نیکسون روز سه شنبه سیک را تکرار کرد.

“دیروز ما نامزدی برت کاوانو را به دیوان عالی دیدیم. در صورت تأیید ، می توانیم اطمینان حاصل کنیم که Rowe. Wade توسط یک نخ آویزان خواهد شد یا لغو خواهد شد.”

در بعضی از مناطق کشور ، دسترسی به سقط جنین از طریق یک نخ قطع شده است. در ماه مارس ، فرماندار می سی سی پی ، فیل بریانت (R) لایحه ای را امضا کرد که سقط جنین را در 15 هفته منع می کند – دو ماه قبل از آنچه دادگاه عالی در Roe v تعیین کرد محدودیت تعیین می کند. وید ، مهلت قابل قبولی بود. بیش از 20 کشور ممنوعیت مشابه ممنوعیت سقط جنین را پس از 20 هفته تصویب کرده اند و کشورهای دیگر نیز محدودیت های مشابه را در نظر می گیرند.

اگر Rowe در مقابل Wade توسط یک پرونده دیوان عالی در آینده لغو شود ، ایالات باید قانونی و مقرون به صرفه بودن سقط جنین را به صورت جداگانه تعیین کنند. در حالی که خدمات در ایالت های آبی احتمالاً دست نخورده باقی خواهد ماند ، اما احتمالاً در ایالاتی مانند می سی سی پی و آلاباما ، که سقط جنین در آنها از قبل محدود شده است ، آسیب ببینند.

از نظر نیکسون ، سقط جنین و حقوق تولید مثل یک مسئله شخصی است. روز سه شنبه در طی یک اعتراض ، او فاش کرد که مادرش در نیویورک سقط جنین کرده است که این امر غیرقانونی بوده است.

نیکسون با اشاره به مادرش گفت: “وقتی من به اندازه کافی بزرگ شدم ، او قطعاً این موضوع را به من گفت.” “صحبت کردن در مورد او برای او بسیار دشوار بود. او جزئیات زیادی به من نداد ، اما برای او بسیار مهم بود که به من بگوید سقط کرده ، غیرقانونی است و این یک تجربه فوق العاده وحشتناک است.”

حتما بخوانید:
خرید لباس بچگانه ؛ راهنمای خرید حضوری و خرید آنلاین

نامزد فرمانداری نیویورک گفت که او امروز درباره مادرش “بسیار” فکر می کند. نیکسون در حالی که آویز سیمی را از کیف خود بیرون کشید ، گفت: “وقتی کمد خود را باز کردم ، چیزی توجه مرا جلب کرد که متفاوت از دیروز به من ضربه زد.” (آویز لباس مدت ها است که نمادی از طول ناامیدکننده ای است که زنان برای ختم بارداری خود در دوران قبل از Roe v. Wade لازم داشتند.)

نیکسون در حالی که آویز را در دست داشت گفت: “به همین دلیل ما باید مانند جهنم جنگ کنیم – در نیویورک و سراسر کشور.” “ما باید بجنگیم تا روو را در برابر وید حفظ کنیم تا هیچ زنی هرگز احساس کند مجبور به استفاده دوباره چنین چیزی بر روی خود نمی شود.”

با وجود نگرانی طرفداران حمایت از انتخابات ، کاوانو هرگز صریحاً اعلام نکرده است که می خواهد رو علیه وید را لغو کند – اگرچه حمایت خود را از این تصمیم ابراز نکرده است. وی در جلسه دادرسی تأیید خود در دادگاه منطقه DC در سال 2006 ، گفت كه “صادقانه و كاملاً Rowe. Wade را دنبال خواهد كرد.”

سازمان های ضد سقط جنین از معرفی كاوانو برای بالاترین دادگاه این كشور تمجید كردند.

نانسی نورثوپ از مرکز حقوق تولید مثل در بیانیه ای پست الکترونیکی گفت: “امروز ، با معرفی قاضی کاوانو ، رئیس جمهور احتمالاً به قول خود در مورد تغییر روو وفا خواهد کرد.”

گروه ضد سقط جنین سوزان بی. آنتونی لیست گفت: “قاضی كاوانو وكیل اصولی باتجربه و باتجربه ای در زمینه محافظت از زندگی و حقوق اساسی است ، كه دیدگاه های وی در Garza v. هارگان و کشیش های مادام العمر علیه HHS. “

گزارش اضافی توسط Izzie Ramirez.


منبع: red-news.ir