ظرف مدت ۱ تا ۱٫۵ماه وجود دارد

یکی از مشکلات و عوارض جانبی این نوع پل این است که برای قرار گرفتن تاج باید دندانهای مجاور با وجود سالم بودن تراشیده شوند. پوسیدگی یکی از دیگر عواملی است که بر خراب شدن دندان های جلویی تاثیر می گذارد و آنها را دچار مشکل می کند پوسیدگی عوامل مختلفی دارد بهترین راهی که می توانید از پوسیدگی دندان جلویی جلوگیری کنید این است که بهداشت دندانی خود را حفظ کنید و هر شب مسواک بزنید شاید بگویید چرا هر شب باید این کار را انجام دهید برای این که شب هنگام بهترین موقع برای این کار است وقتی می خوابید باکتری ها بهترین موقعیت را برای تغذیه مواد غذایی پیدا می کنند و شروع به ترشح اسید های خورنده می کنند تا بتوانند از دندان های شما تغذیه کنند از دیگر عواملی که باعث می شود شب هنگام موقع مناسبی برای مسواک زدن باشد این است که بعدش شما به خواب می روید و دیگر چیزی نمی خورید تا باکتری ها بتوانند از آن تغذیه کنند.

امالگام الیاژی از ترکیبی فلزات است و رنگی نقره ای دارد که بعد از تراش قسمت پوسیده شده روی آن قرار داده می شود و توسط سنباده های مخصوص کمی تراش داده می شود تا دندان ها به راحتی بر روی هم قرار بگیرند. مواد آمالگام روی دندان به سرعت سفت و خشک میشود. ونیر ها، یا همان باندینگ های غیر مستقیم دندانی، لایه های باریکی از پورسلین هستند که می توانند جایگزین و یا پوسته روی مینای یک دندان آسیب دیده، لک شده و یا دارای شکل نامناسب باشند.

حتما بخوانید:
باربری اثاث کشی بلوار تعاون

روش های ترمیم دندان را می توان در ۲ دسته کلی قرار داد: مستقیم نحوه ی ترمیم دندان و غیر مستقیم. چرا که در غیر این صورت، تاثیر قابل توجهی بر ظاهر و عملکرد دندانهای شما دارند. روکشهای دندانی، یک پوشش فوق العاده نازک هستند که به سطح جلویی دندان شما میچسبند. دندانپزشک شما ممکن است پیش بینی کند که آیا شما به این روش حساسیت دارید یا خیر.

این روش که معمولاً از آن به عنوان پر کردن دندان یاد میشود، شامل قرار دادن یک ماده نرم و انعطافپذیر در یک حفره آماده و تمیز شده است. در صورتیکه چنین روشی برای تمیزکاری دندانهای خود انتخاب کردهاید، حتماً به یک دندان پزشک متخصص مراجعه کنید. ممکن است تصمیم بگیرید ۶ تا ۸ روکش تهیه کنید تا ظاهری متقارن و یکنواخت ایجاد کنید. هرگاه دندانتان آسیب ببیند به نحوی که آسیب آن برگشت پذیر نباشد، باید آن را ترمیم کنید. هنگامی که دندانتان پوسیدگی یا کرم خوردگی دارد، به این معنی است که بخشهایی از آن تخریب شده و از دست رفته اند.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت ترمیم زخم دندان کشیده شده.