مارک سنفورد ، نماینده حزب جمهوری خواه ، که از دونالد ترامپ انتقاد می کند ، گروه اولیه کارولینای جنوبی را از دست داد


نماینده مارک سنفورد ، RS.C ، حزب اولیه کنگره خود را در روز سه شنبه از دست داد زیرا – اگرچه او سه بار در آنجا انتخاب شد ، علی رغم دست داشتن در یک رسوایی جنسی مهم به عنوان فرماندار – رای دهندگان جمهوری خواه ظاهراً از تمایل سنفورد به صحبت انتقادی کمتر گذشت کردند. برای رئیس جمهور دونالد ترامپ.

کتی آرینگتون ، نماینده ایالت سانفورد در رقابت های اصلی GO ، مبارزات انتخاباتی خود را معطوف به انتقاد صریح سانفورد از رئیس جمهور جمهوری خواه کرد. در تبلیغات انتخاباتی ، آرینگتون گفت كه “مارك سنفورد و سیاستمداران شغلی ما را فریب داده اند” و سانفورد را متهم كرد كه عادت دارد “برای ضربه زدن به رئیس جمهور ترامپ به CNN رفت.”

وی افزود: “قلب او را برکت دهید ، اما زمان آن رسیده است که مارک سنفورد یک کمپین را آغاز کند – این بار واقعی است.”

از سوی دیگر ، سنفورد از پاسخ به انتقادات گذشته از ترامپ خودداری کرد ، حتی روز سه شنبه گفت که “ممکن است هزینه انتخاب من در این مورد باشد ، اما من پشت هر یک از این تصمیمات ایستاده ام تا با رئیس جمهور موافقت نکنم.” در گذشته ، سانفورد از ترامپ انتقاد کرده بود که “واقعیت ها مهم نیستند” ، ویژگی ای که وی آن را “گیجی” توصیف کرد و پس از تیراندازی به بیس بال جمهوری خواهان در کنگره سال گذشته ، سانفورد گفت که ترامپ “مقصر مقصر شیاطینی است که آزاد شده وی به پولیتیکو گفت که ترامپ “شعله های عدم تحمل را در آمریکا روشن کرده است”.

روز سه شنبه ، ترامپ خودش در مسابقه اصلی در سنفورد شرکت کرد.

پس از قهرمانی آرینگتون ، ترامپ روز چهارشنبه در توییتر خواستار اعتبار برای پیروزی خود شد.

همانطور که ترامپ در توییتر توضیح داد ، “نمایندگان سیاسی من نمی خواستند من درگیر تجارت اصلی مارك سنفورد باشم ، زیرا تصور می كردند كه سانفورد به راحتی پیروز خواهد شد – اما پس از چند ساعت احساس كردم كه كتی نامزد خوبی است و سنفورد بسیار بد است ، من مجبور شدم آن را امتحان کنید تبریک به کیتی آرینگتون! “

به گزارش نیویورک تایمز ، شکست اولیه سانفورد دومین بار در انتخابات میان دوره ای سال 2018 است که یک نامزد عالی رتبه جمهوری خواه در مجلس نمایندگان به دلیل احساس عدم وفاداری کافی به ترامپ متحمل رنج می شود. چند هفته پیش ، مارتا رابی از آلاباما موفق به شکست آستانه 50 درصد در ترکیب اصلی خود نشد و بنابراین مجبور به مبارزه با بابی برایت دموکرات سابق شد ، که برخلاف رابی ، در ستایش و حمایت از ترامپ مصمم است.

حتما بخوانید:
لیست سایت های جدید برای پی بی ان ها

سانفورد به تایمز گفت: “ما در یک نقطه عطف جالب توجه در سیاست آمریکا قرار داریم. اگر به هیچ وجه اختلاف نظر با حزب خود یک امر بد تلقی شود ، در واقع ما ایده ها را همانطور که پدران بنیانگذار برنامه ریزی کرده بودند بررسی و مناقشه نمی کنند.” .

سنفورد خودش داستان جالبی دارد. آسوشیتدپرس گزارش داد ، در ژوئن 2009 ، در طی ششمین سال فرمانداری کارولینای جنوبی ، پس از ناپدید شدن تقریباً یک هفته ، به طور غیر منتظره خود را در مرکز یک رسوایی بزرگ قرار داد. سخنگوی وی سپس به خبرنگاران گفت كه سانفورد در مسیر آپالاچی ها قدم می گذارد (عبارتی كه از آن زمان با پوشاندن یك رسوایی جنسی مترادف شده است) ، اما به گفته دولت ، فرماندار كارولینای جنوبی در آرژانتین بود و به دنبال یك رابطه بود. مدیریت این ماجرای سنفورد او را به سخره گرفته است. به گفته نیویورک تایمز ، این در نگاه اول ، افشای مقدس او در رابطه خود بود که شامل بخشهایی از این دست بود.

اما من اینجا هستم زیرا اگر به قوانین خدا نگاه کنید ، در هر صورت این قوانین برای محافظت از مردم در برابر خودشان طراحی شده اند. من فکر می کنم این خط آخر قانون خدا است ، که این یک لیست اخلاقی ، دقیق از وظایف نیست ، و فقط برای جهنم نیست. این واقعاً از ما در برابر خودش محافظت می کند. و بزرگترین خود شخص واقعاً خود اوست؛ که گناه در واقع بر اساس این ایده است که من می خواهم ، بر خلاف شخص دیگری؟

وی همچنین اشاره به عضویت خود در یک گروه مطالعاتی مسیحی کنگره به عنوان راهی برای تلاش برای روشن کردن بحران اعتقادی ادعایی خود گفت:

من وقتی در واشنگتن بودم عضوی از گروهی به نام C Street بودم. باور کنید یا نکنید ، این یک مطالعه کتاب مقدس مسیحی بود. برخی از افراد که از اعضای کنگره س difficultالات سختی می پرسیدند که به نظر من بسیار بسیار مهم بودند. من هم با آنها کار کرده ام.

وی همچنین چگونگی پایان یافتن رابطه جدید خود با چاپور را به دلایل مذهبی شرح داد:

این مرد در آن زمان تقسیم شده بود. و ما به این گفتگوی فوق العاده جدی رسیدیم که چرا او مجبور است برای شوهرش برای دو پسرش برگردد. که این نه تنها بخشی از قانون خدا بود ، اما در نهایت این دو پسر برای او بهتر بودند.

وی سرانجام به نتیجه رسید و خود را قربانی شهوات خود معرفی کرد:

من پنج روز آخر زندگی خود را با گریه در آرژانتین گذراندم تا بتوانم وقتی به اینجا برگشتم آن را تکرار کنم ، گفتم ، می دانید ، اگرچه واقعاً چیزی از سطح قلب وجود داشت ، اما این مکانی بر اساس اعتماد بود. مردم کارولینای جنوبی بر اساس پسران من ، بر اساس همسرم ، بر اساس جایی که من در زندگی بودم ، بر اساس جایی که او در زندگی بود ، مکانی که من نمی توانستم بروم و او نمی تواند برود.

بعداً سنفورد معشوقه خود ماریا بلن چاپور را “جفت روح” خود خواند. علی رغم تلاش های استیضاح ، وی سرانجام موفق شد استانداری خود را تا پایان دوره دوم ریاست جمهوری حفظ کند.

حتما بخوانید:
برای ثبت شرکت و برند در داخل و خارج از کشور چه باید کرد؟

علیرغم این رسوایی شرم آور ، سانفورد در انتخابات ویژه ای که در سال 2013 به جای جانشین تیم اسکات ، جمهوریخواه کناره گیری ، که به سنای آمریکا منصوب شد ، به عضویت مجلس نمایندگان آمریکا انتخاب شد. او بعداً انتخاب شد و علی رغم رابطه آشفته و مستمر با چاپور ، در منطقه خود راحت به نظر می رسید. این تمایل وی را برای ایستادن در برابر ترامپ برای تضعیف فعالیت سیاسی وی از بین برد و این بار با قطعیت مشخص ، منجر به برکناری وی از سمت خود شد.


منبع: red-news.ir