قرار گرفتن طولانی مدت در آفتاب شدید بخصوص در نواحی ساحلی باعث سوختگی و ایجاد لکهای پوستی در پوستهای ظریف و حساس بویژه قسمتهایی از بدن که بیشتر در معرض آفتاب است میشود. به غیر از علت ژنتیکی؛ یکی از دلایل اصلی لکهای پوستی، قرار گرفتن زیاد در معرض نور آفتاب است. هیدروکینون از ایجاد ملانین پوست جلوگیری کرده و مانع ایجاد لک پوست میشود.

طریقه مصرف کرم روشن کننده لک پرودرما را ممکن است پزشک برای شما تجویز کند؛ اما اگر خودتان اقدام به خرید این کرم کرده اید باید آن را هر صبح و شب به مقدار لازم و قبل از استفاده از سایر لوازم آرایشی، بر روی قسمتی از پوست بمالید که دارای لک است.

این کرم بهتر است در شب مورد استفاده قرار گیرد. یکی از آسیب های پوستی که اغلب افراد درگیر آن میشوند ایجاد لک روی صورت بر اثر نورخورشید، افزایش سن، بارداری یا جای جوش است. محصولات ضد لک تالگو بر روی لکهای پوست چگونه عمل میکنند؟ امروزه با پیشرفتی که در زمینه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی در کشور عزیزمان شکل گرفته، خرید محصولات ایرانی با کیفیت به صرفهتر است. از آنجا که در سالهای اخیر بیشتر مردم تمایل داشتهاند تا از مواد گیاهی استفاده کنند و تولید کنندگان این محصولات سعی میکنند از محصولاتی که مواد سازنده آن اغلب شیمیایی است کمتر استفاده کنند.

اگر صورتتان لک ندارد و فقط کمی تیره شده استفاده از این کرم هم میتواند تیرگی پوست را از بین ببرد و هم در طولانی مدت از ایجاد لک با افزایش سن پیشگیری کند. در این صورت دیگر بعد ازایجاد لک نیازی به مصرف کرم روشن کننده قوی و یا ضد لک قوی نیست. اگر بخواهیم اسم بهترین کرم سفید کننده دست و صورت را از برندهای ایرانی و خارجی نام ببریم، کرمهایی که نام آنها را در ادامه ذکر میکنیم از نظر مصرف کنندگان امتیاز بیشتری به دست آوردهاند.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد کرم ضد لک تراست نی نی سایت لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر